Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Výsledky

7. hrací den Skupina A
1.12., 16:40 Červený voči Florbal Roudnice ,,B 2 : 16
1.12., 17:50 FbC Falcons LTM FbC Hornets 4 : 16
1.12., 19:00 Veterans Gardenline Litoměřice 6 : 5
1.12., 20:10 FbC Tornádo No Name 3 : 12
6. hrací den Skupina B
24.11., 16:40 SK Štětí Dopijem a jdem 5 : 8
24.11., 17:50 Woodoo team SH Tiikerit 10 : 6
24.11., 19:00 FbK Kondoři Enteria Nippers 12 : 8
24.11., 20:10 FbC Vipers Papaya team 7 : 6
6. hrací den Skupina A
17.11., 16:40 No Name Veterans 7 : 7
17.11., 17:50 Florbal Roudnice ,,B FbC Tornádo 2 : 12
17.11., 19:00 Gardenline Litoměřice FbC Falcons LTM 5 : 7
17.11., 20:10 FbC Hornets Červený voči 8 : 9
5. hrací den Skupina B
10.11., 16:40 SH Tiikerit FbK Kondoři 7 : 5
10.11., 17:50 Woodoo team SK Štětí 17 : 5
10.11., 19:00 Enteria Nippers FbC Vipers 7 : 11
10.11., 20:10 Papaya team Dopijem a jdem 8 : 10
5. hrací den Skupina A
3.11., 16:40 FbC Falcons LTM No Name 4 : 6
3.11., 17:50 Červený voči Gardenline Litoměřice 15 : 1
3.11., 19:00 FbC Hornets Florbal Roudnice ,,B 16 : 4
3.11., 20:10 Veterans FbC Tornádo 13 : 5
4. hrací den Skupina B
27.10., 16:40 FbC Vipers SH Tiikerit 15 : 5
27.10., 17:50 Dopijem a jdem Enteria Nippers 11 : 2
27.10., 19:00 SK Štětí Papaya team 4 : 10
27.10., 20:10 FbK Kondoři Woodoo team 7 : 15
4. hrací den Skupina A
20.10., 16:40 Florbal Roudnice ,,B Veterans 10 : 14
20.10., 17:50 FbC Tornádo FbC Falcons LTM 4 : 7
20.10., 19:00 No Name Červený voči 12 : 2
20.10., 20:10 Gardenline Litoměřice FbC Hornets 8 : 8
3. hrací den Skupina B
13.10., 16:40 FbK Kondoři SK Štětí 5 : 5
13.10., 17:50 Woodoo team FbC Vipers 10 : 10
13.10., 19:00 SH Tiikerit Dopijem a jdem 6 : 8
13.10., 20:10 Enteria Nippers Papaya team 2 : 16
3. hrací den Skupina A
6.10., 16:40 Červený voči FbC Tornádo 8 : 2
6.10., 17:50 FbC Hornets No Name 0 : 5
6.10., 19:00 Gardenline Litoměřice Florbal Roudnice ,,B 8 : 2
6.10., 20:10 FbC Falcons LTM Veterans 7 : 17
2. hrací den Skupina B
29.9., 16:40 SK Štětí Enteria Nippers 7 : 7
29.9., 17:50 FbC Vipers FbK Kondoři 13 : 7
29.9., 19:00 Dopijem a jdem Woodoo team 13 : 9
29.9., 20:10 Papaya team SH Tiikerit 10 : 2
2. hrací den Skupina A
22.9., 16:40 FbC Tornádo FbC Hornets 5 : 7
22.9., 17:50 Florbal Roudnice ,,B FbC Falcons LTM 4 : 9
22.9., 19:00 Veterans Červený voči 8 : 5
22.9., 20:10 No Name Gardenline Litoměřice 10 : 2
1. hrací den Skupina B
15.9., 16:40 FbK Kondoři Dopijem a jdem 4 : 6
15.9., 17:50 FbC Vipers SK Štětí 15 : 4
15.9., 19:00 Woodoo team Papaya team 3 : 8
15.9., 20:10 SH Tiikerit Enteria Nippers 8 : 8
1. hrací den Skupina A
8.9., 16:40 No Name Florbal Roudnice ,,B 20 : 2
8.9., 17:50 Gardenline Litoměřice FbC Tornádo 5 : 4
8.9., 19:00 FbC Hornets Veterans 4 : 17
8.9., 20:10 Červený voči FbC Falcons LTM 6 : 2
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw