Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Elite

PTýmZVRPVGOGB
1No Name1311111335534
2FbC Vipers1311111508534
3Veterans139131498928
4Papaya team138141269325
5Dopijem a jdem1370610713021
6Woodoo team1361612812219
7Červený voči13607939718
8FbC Hornets1352611312317

Progress

PTýmZVRPVGOGB
1FbC Falcons LTM12714969422
2Gardenline Litoměřice12624737620
3FbK Kondoři12516819916
4Florbal Roudnice ,,B123188312210
5FbC Tornádo1230958789
6Enteria Nippers12228851178
7SH Tiikerit12228811178
8SK Štětí120210691282


Skupina A

PTýmZVRPVGOGB
1No Name7610722019
2Veterans7610824319
3Červený voči7403474912
4FbC Hornets7313595210
5FbC Falcons LTM730440589
6Gardenline Litoměřice721434527
7FbC Tornádo710635543
8Florbal Roudnice ,,B710640813

Skupina B

PTýmZVRPVGOGB
1FbC Vipers7610864619
2Dopijem a jdem7601634918
3Papaya team7502693115
4Woodoo team7412745713
5SH Tiikerit721445647
6FbK Kondoři711543654
7Enteria Nippers702542752
8SK Štětí702538732
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2020 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw