Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Skupina A

PTýmZVRPVGOGB
1No Name11002023
2Veterans11001743
3Červený voči1100623
4Gardenline Litoměřice1100543
5FbC Tornádo1001450
6FbC Falcons LTM1001260
7FbC Hornets10014170
8Florbal Roudnice ,,B10012200

Skupina B

PTýmZVRPVGOGB
1FbC Vipers11001543
2Papaya team1100833
3Dopijem a jdem1100643
4SH Tiikerit1010881
5Enteria Nippers1010881
6FbK Kondoři1001460
7Woodoo team1001380
8SK Štětí10014150


Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw