Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Elite

PTýmZVRPVGOGB
1No Name1210111265131
2FbC Vipers1210111437931
3Veterans129121438228
4Papaya team127141178622
5Dopijem a jdem1270510012121
6Woodoo team1261511610819
7Červený voči12606899018
8FbC Hornets124269911114

Progress

PTýmZVRPVGOGB
1Gardenline Litoměřice11614666919
2FbC Falcons LTM11614798719
3FbK Kondoři11416719313
4Florbal Roudnice ,,B11308761159
5Enteria Nippers11227791078
6SH Tiikerit11227771098
7FbC Tornádo1120950746
8SK Štětí11029621112


Skupina A

PTýmZVRPVGOGB
1No Name7610722019
2Veterans7610824319
3Červený voči7403474912
4FbC Hornets7313595210
5FbC Falcons LTM730440589
6Gardenline Litoměřice721434527
7FbC Tornádo710635543
8Florbal Roudnice ,,B710640813

Skupina B

PTýmZVRPVGOGB
1FbC Vipers7610864619
2Dopijem a jdem7601634918
3Papaya team7502693115
4Woodoo team7412745713
5SH Tiikerit721445647
6FbK Kondoři711543654
7Enteria Nippers702542752
8SK Štětí702538732
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2020 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw