Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Předpis pro 22. ročník Litoměřické florbalové Superligy sezóna 2019/2020

Litoměřická florbalová Superliga se v 22. sezóně odehraje systémem každý s každým jednokolově ve skupinách A a B. ( o složení skupin rozhodlo umístění mužstev z 21. sezóny). Po odehrání prvního kola budou vytvořeny dvě tabulky a Elite, do které postupují první 4 mužstva ze skupiny A a B a Progress, ve které budou zbývající mužstva a následuje systém každý s každým jednokolově. 

Základní část 

Hraje se ve skupině A a B každý s každým jednokolově, následuje druhé kolo ve skupinách Elite a Progress (po odehrání zápasů ve skupinách A a B se převádí získané body do skupin Elite a Progress)

Bodování: 3b výhra, 1b remíza, 0b prohra

Předkolo play-off

Po odehrání základní části následuje předkolo play-off, které se hraje jednokolově, které odehrají mužstva umístěna na 7 a 8 místě ve skupině Elite s mužstvy umístěných na 1 a 2 místě ve skupině Progress. 

Nasazení do play-off

Čtvrtfinále:

Týmy skupiny Elite, které se umístily na prvním až čtvrtém místě v základní části, si v tomto pořadí určí své čtvrtfinálové soupeře z týmů, které postoupily do play-off  Litoměřické florbalové Superligy na pátém až osmém místě.

Čtvrtfinále se hraje na dvě odehraná utkání, kdy druhé utkání musí rozhodnout o postupujícím mužstvu. V případě ukončení druhého utkání za stavu, který nerozhodne o postupujícím, hned následují nájezdy (trestná střílení) dle pravidel Litoměřické florbalové SUPERLIGY.( 3 nájezdy a pokud nebude rozhodnuto následuje po 1 z každého týmu)

Rozdělení bodů pro play-off výhra 3b ; remíza 1b; prohra 0b. O postupu do semifinále rozhoduje: 1. počet získaných bodů z těchto dvou odehraných zápasů, 2. vyšší brankový rozdíl, 3.nájezdy.

Semifinále:

Nasazení pro play-off v semifinále je podobné jako pro čtvrtfinále. Nejlépe umístěný tým po základní části, který postoupil do semifinále si vybere svého soupeře ze dvou postupujících týmů, které byly nejhůře umístěny po základní části.

Semifinále se hraje na dvě odehraná utkání, kdy druhé utkání musí rozhodnout o postupujícím mužstvu. V případě ukončení druhého utkání za stavu, který nerozhodne o postupujícím, hned následují nájezdy (trestná střílení) dle pravidel Litoměřické florbalové SUPERLIGY.

Rozdělení bodů pro play-off výhra 3b ; remíza 1b; prohra 0b. O postupu do semifinále rozhoduje: 1. počet získaných bodů z těchto dvou odehraných zápasů 2. vyšší brankový rozdíl, 3.nájezdy.

Utkání o třetí místo

Poražení ze semifinálových bojů spolu odehrají jedno utkání o konečné pořadí na 3. a 4.místě. V případě remízy po základní hrací době, následují nájezdy (trestná střílení) dle pravidel Litoměřické florbalové SUPERLIGY pro utkání, které musí skončit výhrou jednoho týmu.

Finále

Vítězové ze semifinálových bojů spolu odehrají jedno utkání o konečné pořadí na 1. a 2. místě a o titul Mistra Litoměřické florbalové SUPERLIGY. V případě remízy po základní hrací době, následují nájezdy (trestná střílení) dle pravidel Litoměřické florbalové SUPERLIGY pro utkání, které musí skončit výhrou jednoho týmu.

Po odehraní všech zápasů se mužstvo na 1. místě tabulky stane 

Mistrem Litoměřické Superligy

 

Vítězem kanadského bodování se stane hráč, který po odehrání všech zápasů bude na 1. místě tabulky. Dále budou odměněni hráči, kteří se umístí na 2. až 3 místě

Nejlepším brankářem bude vyhlášen brankář, který odchytá 12 a více celých zápasů za sezónu.  Dále budou odměněni brankáři, kteří se umístí na 2. až 3. místě

Dodatek k nominaci rozhodčích pro sezónu 2019-2020.

V sezóně 2019/2020 nemají povinnost týmy nominovat své rozhodčí na ligová utkání. Byla vytvořena skupina rozhodčích, kteří budou nominováni k utkání LDK a to po vzájemné dohodě. V případě dohody, můžou rozhodčí svou nominaci změnit, ale musí tuto skutečnost ohlásit vedení soutěže.

Přestupy:

Konec přestupního období byl stanoven na 20.1.2020

 

Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw