Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí  - Hosté Rozhodčí Vedoucí Pořadatelé
6. hrací den Skupina B
24.11. 16:40 SK Štětí  - Dopijem a jdem Pek, Schejbal T. Schejbal T. Enteria Nippers
24.11. 17:50 Woodoo team  - SH Tiikerit Pek, Schejbal T. Schejbal T. Enteria Nippers
24.11. 19:00 FbK Kondoři  - Enteria Nippers Spěvák, Bíbrlík Schejbal T. SH Tiikerit
24.11. 20:10 FbC Vipers  - Papaya team Spěvák, Bíbrlík Schejbal T. SH Tiikerit
7. hrací den Skupina A
1.12. 16:40 Červený voči  - Florbal Roudnice ,,B Bíbrlík, Perháč Koš Veterans
1.12. 17:50 FbC Falcons LTM  - FbC Hornets Bíbrlík, Kovařík Koš Veterans
1.12. 19:00 Veterans  - Gardenline Litoměřice Stach, Schejbal R. Koš FbC Hornets
1.12. 20:10 FbC Tornádo  - No Name Stach, Pek Koš FbC Hornets
7. hrací den Skupina B
8.12. 16:40 SH Tiikerit  - SK Štětí Hrdlička, Bíbrlík Bíbrlík FbK Kondoři
8.12. 17:50 Enteria Nippers  - Woodoo team Dvořák J. , Pek Bíbrlík FbK Kondoři
8.12. 19:00 Papaya team  - FbK Kondoři Stach, Pek Bíbrlík Woodoo team
8.12. 20:10 Dopijem a jdem  - FbC Vipers Stach, Bíbrlík Bíbrlík Woodoo team
1. hrací den Elite
15.12. 16:40 No Name  - Tým Y , Hloušek
15.12. 17:50 Veterans  - Tým Y , Hloušek
15.12. 19:00 Papaya team  - Červený voči , Hloušek No Name
15.12. 20:10 Dopijem a jdem  - FbC Vipers , Hloušek No Name
1. hrací den Progress
22.12. 16:40 Tým X  - Florbal Roudnice ,,B , Beránek J. Beránek J.
22.12. 16:40 Tým X  - FbC Tornádo , Beránek J.
22.12. 19:00 Tým X  - SH Tiikerit , Beránek J. Beránek J.
22.12. 20:10 Tým X  - FbK Kondoři , Beránek J. Beránek J.
2. hrací den Elite
5.1.2020 16:40 Tým X  - FbC Vipers , Koš Veterans
5.1.2020 17:50 Červený voči  - Dopijem a jdem , Koš Veterans
5.1.2020 19:00 No Name  - Veterans , Koš
5.1.2020 20:10 Tým X  - Papaya team , Koš
2. hrací den Progress
12.1. 16:40 SH Tiikerit  - Tým Y , Bíbrlík
12.1. 17:50 Florbal Roudnice ,,B  - FbK Kondoři , Bíbrlík
12.1. 19:00 FbC Tornádo  - Tým Y , Bíbrlík
12.1. 20:10 Tým X  - Tým Y , Bíbrlík
3. hrací den Elite
19.1. 16:40 Veterans  - Tým Y , Schejbal T.
19.1. 17:50 Papaya team  - No Name , Schejbal T.
19.1. 19:00 Dopijem a jdem  - Tým Y , Schejbal T.
19.1. 20:10 FbC Vipers  - Červený voči , Schejbal T.
3. hrací den Progress
26.1. 16:40 Tým X  - Florbal Roudnice ,,B , Beránek J. Beránek J.
26.1. 17:50 Tým X  - Tým Y , Beránek J. Beránek J.
26.1. 19:00 Tým X  - FbC Tornádo , Beránek J.
26.1. 20:10 FbK Kondoři  - SH Tiikerit , Beránek J. Beránek J.
4. hrací den Elite
2.2. 16:40 Tým X  - Červený voči , Koš Veterans
2.2. 17:50 Tým X  - FbC Vipers , Koš Veterans
2.2. 19:00 No Name  - Dopijem a jdem , Koš
2.2. 20:10 Veterans  - Papaya team , Koš
4. hrací den Progress
9.2. 16:40 Tým X  - Tým Y , Hloušek
9.2. 17:50 FbC Tornádo  - FbK Kondoři , Hloušek
9.2. 19:00 Florbal Roudnice ,,B  - SH Tiikerit , Hloušek
9.2. 20:10 Tým X  - Tým Y , Hloušek
5. hrací den Elite
16.2. 16:40 Červený voči  - Tým Y , Bíbrlík No Name
16.2. 17:50 Dopijem a jdem  - Veterans , Bíbrlík No Name
16.2. 19:00 Tým X  - No Name , Bíbrlík
16.2. 20:10 Papaya team  - Tým Y , Bíbrlík
5. hrací den Progress
1.3. 16:40 Tým X  - Florbal Roudnice ,,B , Beránek J. Beránek J.
1.3. 17:50 Tým X  - Tým Y , Beránek J. Beránek J.
1.3. 19:00 FbK Kondoři  - Tým Y , Beránek J. Beránek J.
1.3. 20:10 SH Tiikerit  - FbC Tornádo , Beránek J.
6. hrací den Elite
8.3. 16:40 Tým X  - Tým Y , Koš Veterans
8.3. 17:50 No Name  - Červený voči , Koš Veterans
8.3. 19:00 Veterans  - FbC Vipers , Koš
8.3. 20:10 Papaya team  - Dopijem a jdem , Koš
6. hrací den Progress
15.3. 16:40 Tým X  - Tým Y , Bíbrlík
15.3. 17:50 Tým X  - SH Tiikerit , Bíbrlík
15.3. 19:00 Tým X  - FbK Kondoři , Bíbrlík
15.3. 20:10 Florbal Roudnice ,,B  - FbC Tornádo , Bíbrlík
7. hrací den Elite
22.3. 16:40 Dopijem a jdem  - Tým Y , Schejbal T.
22.3. 17:50 FbC Vipers  - Papaya team , Schejbal T.
22.3. 19:00 Červený voči  - Veterans , Schejbal T. FbC Vipers
22.3. 20:10 Tým X  - No Name , Schejbal T. FbC Vipers
7. hrací den Progress
29.3. 16:40 Tým X  - Florbal Roudnice ,,B , Beránek J. Beránek J.
29.3. 17:50 FbK Kondoři  - Tým Y , Beránek J. Beránek J.
29.3. 19:00 FbC Tornádo  - Tým Y , Beránek J.
29.3. 20:10 SH Tiikerit  - Tým Y , Beránek J. Beránek J.
Předkolo Play-off
5.4. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
5.4. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
1. zápasy čtvrtfinále
12.4. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
12.4. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
12.4. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
12.4. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
2. zápasy čtvrtfinále
19.4. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
19.4. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
19.4. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
19.4. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
1. zápasy semifinále
26.4. 18:00 Tým X  - Tým Y ,
26.4. 19:30 Tým X  - Tým Y ,
2. zápasy semifinále
3.5. 18:00 Tým X  - Tým Y ,
3.5. 19:30 Tým X  - Tým Y ,
zápas o 3. místo
9.5. 17:00 Tým X  - Tým Y ,
Finále Litoměřické Superligy
9.5. 18:30 Tým X  - Tým Y ,
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw